LIFE GOES ON!
2350972746

НАОНІ оркестра з дитячою програмою – «Чарівна паличка диригента» (Бровари)

250 - 500 UAH (50+ pcs.)
Show more Show less

НАОНІ оркестра з дитячою програмою – «Чарівна паличка диригента» у Броварах!

На сцені Міського культурного центру «Прометей» відбудеться концерт для дітей “Чарівна паличка диригента”.
Магія музики і унікальні музичні інструменти – як це впливає на людину, на її вчинки, дії та поведінку? Чи може злий, негативний персонаж перетворитись за допомогою музики на доброго і дружнього? Що робить нас людяними і гармонійними у стосунках з самим собою та з друзями? Саме на такі питання ми будемо розмірковувати на нашій концертній програмі “Чарівна паличка диригента”.
Диригент та музиканти оркестру у взаємодії з казковими персонажами Дарт Вейдером та Гаррі Поттером проведуть слухачів по магічному музичному дійстві під час якого діти познайомляться із багатьма народними та класичними музичними інструментами, повчать чи згадають українську абетку, послухають і подивляться фрагменти з улюблених кінофільмів Гаррі Поттер, Зоряні війни та мультфільмів. А також діти навіть зможуть долучитись до спільного музикування з оркестрантами НАОНІ на одній сцені та спробувати пограти на різних інструментах оркестру!
Це не просто концерт, це справжнє магічне дійство для дітей від славнозвісного колективу НАОНІ оркестра – Національного академічного оркестру народних інструментів України.

Related events

28 Sa September ’ 2024
Bila Tserkva

Палац культури «Росава»

16:00
250 - 500 UAH
01 Fr November ’ 2024
Volodimir

Центр культурних послуг

16:30
250 - 500 UAH