Задать город Бровары по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Сергей Притула. Юмор-шоу «Вар'яти» в Броварах - 1

Сергей Притула. Юмор-шоу «Вар'яти»

Бровары, 25 мая 2017 г, 19:00
ТРЦ Терминал ТРЦ Терминал
ул. Киевская, 316
Бровары
+380445905555
Продажа закрыта
Другие даты 14.06
«СЕРГІЙ ПРИТУЛА представляє перше україномовного гумор-шоу «ВАР’ЯТИ»Перше україномовне гумор-шоу «Вар’яти» долає черговий рубіж у своїй історії! Після того, як в листопаді минулого року шоу отримало телевізійну версію на «Новому» каналі, а в кінці грудня зафіксували рекордну кількість концертів для вітчизняних гумористичних проектів на позначці у 122 виступи за 2016-ий рік, Притула і компанія готуються до нових звершень! Учасники першого україномовного гумор-шоу «ВАР’ЯТИ» запрошують на чергову порцію святкового гумору та жартів у м.Бровари.На Вас чекає абсолютно НОВА ПРОГРАМА!»

Сергей Притула. Юмор-шоу «Вар'яти» в других городах:

10вс июня, 2018

КонотопДК ВРЗ

19:00 200 - 450 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Сергей Притула. Юмор-шоу «Вар'яти» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Сергей Притула. Юмор-шоу «Вар'яти» в Броварах состоится 25 мая 2017 г, 19:00, ТРЦ Терминал.

«СЕРГІЙ ПРИТУЛА представляє перше україномовного гумор-шоу «ВАР’ЯТИ»
Перше україномовне гумор-шоу «Вар’яти» долає черговий рубіж у своїй історії! Після того, як в листопаді минулого року шоу отримало телевізійну версію на «Новому» каналі, а в кінці грудня зафіксували рекордну кількість концертів для вітчизняних гумористичних проектів на позначці у 122 виступи за 2016-ий рік, Притула і компанія готуються до нових звершень!

Учасники першого україномовного гумор-шоу «ВАР’ЯТИ» запрошують на чергову порцію святкового гумору та жартів у м.Бровари.
На Вас чекає абсолютно НОВА ПРОГРАМА!»

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber